Хмельницька обл., смт.Віньківці, вул Б. Хмельницького 34/1
+38 (067) 92-888-15, +38 (067) 383-11-84
tekna-ukraina@ukr.net      viber: +38 (067) 383-11-84

Вібростіл

Наша компанія пропонує комплексні рішення стрічкових і вібраційних завантажувально-транспортувальних систем чіпів

Skorpion 160 SD

призначена для подрібнення гілля дерев та стовбурів з діаметром 160 мм

Skorpion 250 SDT/G ( з гусеничною подачею)

призначена для подрібнення гілок і сучків діаметром до 250мм

Корчувальник для викорчовування пеньків

ідеально підходить для будь-яких дорожніх умов, таких як уздовж доріг, в парках, лісових масивах і т.д.

Skorpion 650 EB

стаціонарна барабана дробарка призначена для подрібнення зрізів з пласкою поверхнею, круглих стовбурів, різних видів відходів, меблів та лісопильних відходів шириною 650 мм і 200 мм у висоту.
Skorpion 280 SDBG

Дробарка призначена для подрібнення стовбурів, гілок дерев та лісопильних відходів діаметром до 180 мм.


SKORPION 280 SDBG є відмінним вибором для підприємств і приватних осіб, яким потрібно отримати тріску однорідної фракції. Ця дробарка має великі можливості при своїх досить компактних габаритах, що дозволяє ефективно її використовувати.

Висока продуктивність машини досягається за допомогою системи ріжучого барабана і впускної системи деревини, що складається з вбудованого зубчастого ролика що втягує деревину в горловину шириною 265 мм і завантажувального столу із зубчастою металевою гусеницею довжиною 680 мм, який для зручності транспортування складається (вручну). Застосування столу з гусеницею полегшує завантаження деревини, полегшує роботу операторів і підвищує ефективність роботи. Ролик та гусениця приводяться в дію гідравлічними двигунами з редукторами з можливістю регулювання швидкості подачі, які, в свою чергу, працюють за рахунок встановленого на дробарці гідронасоса.
Система приводу дробарки - трициліндровий дизельний двигун Lombardini LDW -1603 з потужністю 40 кінських сил. Двигун з рідинним охолодженням захищений капотом. Для забезпечення безперебійної роботи дробарки протягом кількох годин, встановлено паливний бак ємністю 40 л.
Вхідне вікно ріжучої системи має розміри - 265 мм ширини і 190 мм висоти, що дозволяє подрібнювати гілля з гілками та відгалуженнями (як листяних так і хвойних порід), і круглу деревину діаметром до 180 мм.
В ріжучій системі дробарки, встановлено 3 ріжучих ножі, які встановлені окремо на округлості барабану, і один підтримуючий ніж. Це рішення забезпечує можливість досягнення високої продуктивності дробарки при відносно низькій потужності двигуна. Використання спеціалізованих ріжучих ножів дозволяє поступове зточування їх протягом терміну експлуатації від номінальної довжини до 20 мм, продовжуючи, таким чином, термін їх служби. Всі ножі виготовлені із спеціально розробленої інструментальної сталі, підданої термічному професійному калінню.
Однорідність отриманої тріски (запобігання викиду недорубав, сколів) забезпечує встановлене металеве сито (екран), встановлене в нижній частині системи різання. Тріска, пересіяна через сито, вибирається шнеком і подається на вентилятор, який забезпечує викид тріски через обертовий щепопровід. Обертовий щепопровід обертається вручну за допомогою гвинтового поворотного механізму на 360 ° по відношенню до основи дробарки. При бажанні, висоту вигрузної труби (щепопровода) можна збільшити.
У стандартне оснащення дробарки входить сучасна електронна система захисту від перегрузок No-stress, що виключає перевантаження ріжучої системи через автоматичне тимчасове призупинення подачі деревини. Регулювання програмного забезпечення системи захисту від перевантаження  No-stress дозволяє легко змінити настройки машини і налаштування. Опції - "товста деревина", "тонка деревина" дають можливість швидко змінити режим роботи дробарки для того, щоб адаптуватися до поточного матеріалу для подрібнення і ефективної роботи дробарки. В цю систему також вбудовано лічильник мотогодин.
Конструкція дробарки встановлюється на одноосьовому шасі, оснащеному інерційним та паркувальним гальмами. Система буксирування – під кульовий захват або під палець з вушком. Дробарка у вигляді причепа дозволяє швидко переміщатися між робочими зонами для подрібнення деревини.
Дробарка оснащена сучасними світлодіодними габаритними ліхтарями.
Отримана в результаті процесу подрібнення тріска може бути використана для безпосереднього спалювання в печах, з метою отримання компосту, для декоративних цілей, і після додаткового подрібнення в молотковій дробарці - в якості сировини для виробництва брикетів і гранул.

МОДЕЛЬ ПРИСТРОЮ

SKORPION 280 SDBG

Габарити (Д х Ш х В) [мм]

3750 (4460)* x 1810 x 2380

Вага [кг]

1620

Діаметр гілки [мм]

180

Кількість ножів (лез)

3 + 1 підтримуючий

Швидкість подачі [м/хв]

до 22

Продуктивність [м3/год]

до 10

Ширина чіпа[мм]

до 25 мм залежно від матеріалу

Спосіб подачі

гідравлічна система подавання (ролик та гусениця)

Діаметр барабана [мм]

420

Сито [мм]

30х30 або 50х50 мм

Розміри горла (Ш х В) [мм]

265 x 190

Тип приводу

Власний дизельний двигун

Технічні дані двигуна:

Модель двигуна

LOMBARDINI 1603

Обєм двигуна [cm3]

1649

Потужність двигуна [KС]

40,1

Тип охолодження

рідина

Тип палива

Дизельне пальне

Ємність паливного бака [л]

40

Макс. витрата палива [л/год]

6

Стартер

електричний


Стандартна комплектація:

  • запасне колесо;
  • обертовий щепопровід з дефлектором;
  • світлодіодні габаритні ліхтарі;
  • власна гідравлічна система;
  • антистресова система NO-STRESS з лічильником мотогодин.

Додаткова комплектація – подовжувач щепопровода.

Розробка сайту:  uaBiznes.info